Kullanım Şartları

Tekstilmalzeme.com 

web sitesini kullananlar aşağıdaki hüküm ve koşulları okumuş, anlamış ve kabul etmiş olmaktadır.

 1. 18 yaşından küçükler Tekstilmalzeme.com`dan alışveriş yapamazlar.
 2. Tekstilmalzeme.com'dan alışveriş yapmak için üyelik gerekmektedir.
 3. Tekstilmalzeme.com, sitede yayınlanan fiyat, görsel, özellik ve yer alan diğer bilgileri önceden haber vermeksizin değiştirme hakkına sahiptir.
 4. Tekstilmalzeme.com fiyatı hatalı gösterilen siparişleri iptal etme hakkını saklı tutar.
 5. Tekstilmalzeme.com`dan alışveriş yapan kişiler, bunun kişisel kullanım amaçlı bir alışveriş olduğunu, yeniden satış amaçlı olmadığını kabul etmiş olurlar.
 6. Tekstilmalzeme.com`da yayınlanan hiçbir metin ya da görsel materyal izinsiz olarak yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz.
 7. Havale/EFT siparişlerinin işleme alınma tarihi, siparişin verildiği tarih değil, ödemenin Tekstilmalzeme.com banka hesaplarına ulaştığının görüldüğü tarihtir.
 8. Havale/EFT siparişlerinde, 1 hafta içinde ödemesi gerçekleştirilmeyen siparişler iptal edilmektedir.
 9. Tekstilmalzeme.com müşterilerinden talep ettiği tüm kişisel bilgileri daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kullanacaktır.
 10. Tekstilmalzeme.com dışında herhangi bir yerde kullanılmayacak, 3. Şahıslarla kesinlikle paylaşılmayacaktır. Adres ve telefon bilgileri lojistik aşamada gerekmektedir. Kişisel bilgiler ise; ilgi alanlarını kategorilendirmek, özel promosyonlardan öncelikli olarak haberdar etmek amacıyla alınmaktadır.
 11. Tekstilmalzeme.com`da alışveriş yapan tüm müşterilerin kredi kartı ve kişisel bilgileri internet güvenlik standardı olan SSL Secure sistemi ile 256 bit şifrelenmiştir. Buradaki amaç müşteri bilgilerinin istenilmeyen kişi veya kurumlarca ele geçirilmesini önlemektir.
 12. Alışveriş sırasında kullanılan kredi kartı bilgileri hiçbir şekilde sunucularımızda kaydedilmemektedir. Tekstilmalzeme.com sadece müşteri bankası ve müşteri bilgisayarı arasındaki aktarımı sağlamaktadır.